Lillekarp kauasäilivate lilledega Isabella

Alates 49.00 

Kauasäilivad lilled on 100% naturaalsed ja looduslikud taimed, mis õige hoolduse korral säilivad kuni 1 aasta. Lilled ja ka roheline vahematerjal viiakse stabiilsesse olekusse ja säilitatakse spetsiaalse tehnoloogia abil. Taimedest eemaldatakse loomulik niiskus ja see asendatakse glütseriiniga. Antud protsess tagab selle, et lilled säilitavad oma loomuliku välimuse ja kuju. Taimi töödeldakse taimsete ja biolagunevate vedelikega. Mürgiseid koostisosi ei kasutata.

Kauasäilivate lillekarpide säilimiseks ei tohi neid kasta, asetada otsese päikesevalguse kätte, asetada midagi lillede peale ega eemaldada neid karbist. Lille tohib hoia ainult siseruumidest ja tolmu eemaldada väga õrnalt.

Teeni kuni 4 Boonusraha.

Vali kogus

Interflower Eesti floristid jätavad endale õiguse lillevalikut muuta juhul, kui soovitud lillevalik ei ole hetkel meie laos või esindustes saadaval. Meie floristid hoolitsevad selle eest, et lillevaliku muutmisel jääksid värvitoonid ning kompositsiooni üldine ilme võimalikult lähedaseks. Lillevaliku muutmine ei mõjuta kimbu hinda. Toode ei sisalda vaasi.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Lisainfo

Suurus

S – lihtsuses peitub võlu, M – parajalt imetlusväärne, L – luksuslik